15

lapkričio

2017

Julija Stoliarenko pasaulio Lethwei bokso čempionė !

Šiandien Julija Stoliarenko tapo pasaulio Lethwei bokso čempione. Kova vyko Japonijoje, priešininkė, Vo Ro Ni Ka iš Myanmar šalies kur Lethwei boksas yra tradicinė sporto šaka. Kovotojos komentaras po kovos: „Moment I was waiting for 12 years… My first profesional title in serious organization… Lethwei world champion… The most brutal sport in the world… No gloves… […]
02

lapkričio

2017

London Fall International Open Jiu-Jitsu 2017

Šį savaitgalį vykstančiame London Fall International Open Jiu-Jitsu 2017 mūsų „RGA Kaunas“ atstovavo Vitalij Šavelo. Vitalijus nugalėjo visus savo varžovus ir iškovojo du aukso medalius savo ir absoliučioje svorio kategorijose, purpurinių diržų grupėje. Sveikinimai!!! Taip pat didžiausi sveikinimai ir kolegoms iš „RGA Vilnius“ ir „RGA Klaipėda“,kurie taip pat sėkmingai kovojo ir parsiveža medalius!
24

spalio

2017

Jaunųjų vilčių tarptautinis turnyras

Šį savaitgalį Fighterhouse klubo sportininkas, bokso trenerio Egidijaus Kondroto auklėtinis Liudvikas Lagunavičius dalyvavo Marijampolės Jaunųjų Vilčių tarptautiniame turnyre ir laimėjo dvi kovas pirmame raunde, bei tapo +91kg. kategorijos čempionu!
swat 71
12

gegužės

2017

SWAT 71 TURNYRAS KAUNE

2017.05.12 diena S.W.A.T. 71 turnyre kovojo 6 „Fighterhouse“ kovotojai. Edvinas Sirtautas vs Aidas Ilioitas lygiosios. Mantas Navickas laimėjo 2 raunde rankos laužimu prieš Povilą Masikonį iš prienų. Martynas Banaitis 2 raunde pralaimėjo smaugimu prieš Luką Plečkaitį. Simonas Račkauskas labai įtemptoje kovoje nežymia persvara taškais nusileido Arnui Valiukaičiui. Haris Chabibulinas visiems paliko didelį įspūdį savo priešininką Luką […]