25

kovo

2018

Baltijos BJJ čempionatas 2018

Kovo 25 diena Fighterhouse/Roger Gracie komanda dalyvavo Baltijos BJJ čempionate. Rezultatai: Julija Stoliarenko 1vieta. Matas Stebuliauskas 1vieta Mantas Navickas 1vieta Tomas Navickas 1vieta Mykolas Korsakovas 1vieta Dovydas Talubinskas 1vieta Laurynas Petruškevičius 2 vieta Vilius Tarasevičius 2 vieta Lukas Lazdauskis 2 vieta Laurynas Šatkus 2 vieta. Absoliučios svorio kategorijos čempionas – Matas Stebuliauskas. Sveikiname!!!
24

kovo

2018

2018 Baltijos šalių Grappling čempionatas

Kovo 24 diena Jonavoje vykusiame Baltijos šalių Grappling čempionate čempionais tapo net 4 Fighterhouseriai! Julija Stoliarenko absoliučios svorio kategorijos čempionė! Matas Stebuliauskas 1 vieta. Laurynas Petruškevičius 1 vieta. Mykolas Korsakovas 1 vieta. Ugnė Alešiūnaitė 2 vieta Eividas Žemaitaitis savo svorio kategorijoje 3 vieta ir absoliucioje svorio kategorijoje 2 vieta! Sveikiname!!!      
23

kovo

2018

2018 Rome International Open Jiu-Jitsu turnyras

Kovo 23d. Italijos sostinėje vykusiame Rome International Open Jiu-Jitsu turnyre Vitalijus Šavelo iškovojo du sidabro medalius, savo ir absoliučioje svorio kategorijose. Sveikiname Vitalka!!!
04

vasario

2018

Seminaras su Roger Gracie Academy instruktoriumi Henrique Juniao !

„Fighter House/Roger Gracie Academy“ klube vyko BJJ instruktoriaus Henrique Juniao (pirmo laipsnio juodas diržas ir RGA HQ instruktorius.) seminaras. Tarp Juniao titulų yra ir šių metų Europos čempionato absoliučios kategorijos auksas. Seminaro metu didžiausias dėmesys buvo skirtas kovai iš viršaus, sužinojom daug naudingų detalių ir visiškai naujų technikų. Taip pat įvyko diržų įteikimas. Sveikiname su […]
18

sausio

2018

Julija Stoliarenko Europos Jiu-Jitsu čempionė

Mūsų Julija tapo Europos Brazilian Jiu-Jitsu čempione! Europos čempionatas vyksta Portugalijos sostinėje Lisabonoje. Jame dalyvauja beveik 4000 sportininkų iš viso pasaulio! Tai atviras Europos čempionatas.
17

gruodžio

2017

Grappling imtynių IGF čempionatas

Šiandien Šakiuose 3 Fighter House sportininkai kovojo atvirame Grappling imtyniu IGF čempionate. Broliai Mantas ir Tomas Navickai buvo vieninteliai savo svorio kategorijoje ir dėl medalio kovojo net 3 kartus tarpusavyje.Pirmąjį kartą rankos laužimu laimėjo Tomas, o kitus du kartus laimėjo Mantas ir iškovojo pirmąją vietą. Martynas Banaitis iškovojo sidabro medalį finale nusileidęs kaimynui iš Latvijos. […]
25

lapkričio

2017

Grappling Lietuvos čempionatas 2017

Lapkričio 25d. vykusiame Grappling Lietuvos čempionate labai gerai pasirodė ir mūsų „faiterhouseriai“. Martin Saikauskas ir Dovydas Talubinskas savo kategorijose iškovojo aukso medalius! Laurynas Petruškevičius-sidabra. Tomas Navickas-bronza. Taip pat ir Laurynas Šatkus-sidabras, Laurynas šiuo metu atstovauja mūsų kolegas iš Vilniaus „Roger Gracie Academy Vilnius“, bet jis yra kartu ir mūsų kovotojas. SVEIKINIMAI!!!
  • 1
  • 2