24

lapkričio

2019

Julija Stoliarenko pasaulio IGF taurės čempionė

Vakar Kaune vykusiame IGF pasaulio taurės turnyre Julija Stoliarenko savo ir absoliučioje svorio kategorijoje tapo čempione. Laurynas Šatkus užėmė antrą vietą , Deividas Krogertas liko trečias.
17

lapkričio

2019

Julija Stoliarenko ir Dovydas Rimkus iškovojo pergales KOK turnyre Vilniuje!

Vakar Dovydas ir Julija iškovojo pergales KOK turnyre Siemens arenoje. Rimkenzo nors ir traumuotas, žengė į ringą ir iškovojo užtikrintą pergalę teisėjų sprendimu prieš patyrusi Lenkijos kovotoją. O Julija Stoliarenko per 20 sekundžių įveikė priešininkę iš Gruzijos, kuri yra stipri smūgiuotoja. Šie du kovotojai dar stipriai garsins Lietuvą! 🖤 Rimkenzo įėjimas į ringą: Julijos kova:
15

lapkričio

2019

Jau šį savaitgalį Julija Stoliarenko ir Dovydas Rimkus susikaus KOK turnyre Vilniuje

👉Lapkričio 16d. „KOK 80 GP World Series in Vilnius“ turnyre Julija Stoliarenko (7-3) kovos prieš Sambo sporto meistrę iš Ukrainos Daria Regil (3-0). O Dovydo Rimkaus priešininkas Matas Pultaražinskas likus vos savaitei iki turnyro susitraumavo ir atšaukė kovą. Dovydas gavo naują priešininką ir susikaus su didesnę patirtį turinčiu Lenkijos kovotojų Hubert Dylewski.
14

lapkričio

2019

Roger Gracie seminaras mūsų sporto salėje!

Pats geriausias visų laikų BJJ kovotojas, 10 kart pasaulio čempionas, ONE FC MMA čempionas Roger Gracie viešėjo mūsų sporto klube. Lapkričio 14 dieną Fighter House sporto klube įvyko kovinio pasaulio legendos Roger Gracie seminaras. Jo metu brazilas pasidalino savo žiniomis ir vedė 3 valandų trukmės treniruotę kurioje dalyvavo virš 70 sportininkų iš visos Lietuvos.