20

rugsėjo

2020

Net 8 medaliai Pankrationo ir Grappling Lietuvos čempionate!

Vakar Vilniuje vyko Lietuvos atviras graplingo ir pankrationo čempionatas. Iškovojome 8 medalius. Pankrationas: Mykolas Korsakovas  1 vieta Klaidas Lukoševičius 1 vieta Mindaugas Bakševičius 2 vieta Nojus Ringys 2 vieta Grappling: Viltė Savodnikaitė 2 vieta Nedas Janulevičius 2 vieta Tomas Mačerniskas 2 vieta Deividas Krogertas 3 vieta
08

rugpjūčio

2020

Julija Stoliarenko vėl pateko į UFC!

Ankstyvą sekmadienio rytą 27-erių metų Julija Stoliarenko oficialiai debiutavo UFC varžybose. Julija Las Vegase surengtame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „UFC on ESPN +32“ surėmė kumščius su 30-mete ruse Jana Kunickaja iš Murmansko, Rusijos. Po trijų raundų teko pripažinti rusės pranašumą. Teisėjų sprendimu kovą pralaimėjome. Bet tai dar tik pradžia ir laukia dar didelis darbas […]
05

liepos

2020

Atviras vasaros MMA čempionatas – du aukso medaliai

Vakar vykusiame atvirame vasaros MMA čempionate, Raseiniuose susikove 3 FighterHouse sportininkai. Mykolas Korsakovas 1 vieta. Matas Savickas 1 vieta. Klaidas Lukoševičius pralaimėjo pirmąją kovą prieš patyrusį Estijos atstovą ir medalio neiškovojo.
28

birželio

2020

Rimkenzo, Karosas, Lukoševičius ir Račkauskas susikovė KOK Classic turnyre

Vakar keturi Fighterhouse kovotojai kovojo tarptautiniame KOK Classic turnyre Alytuje. 1️⃣Klaidas Lukoševičius kovojo prieš Vitold Jagelo pagal grappling taisykles. Po 2 raundų po 3 minutes paskelbtos lygiosios. 2️⃣Simonas Račkauskas stojo į kovą prieš didelę patirtį turintį Luką Banevičių ir teisėjų sprendimu pergalę šventė Lukas. 3️⃣Vitas Karosas susikovė prieš Laurynas Sriubiškį kuris kikbokso ringe turėjęs virš […]